Bilişim Dünyası 16 HAZİRAN 2014 / 08:55

Müşteri hizmetleri ve bilgi yönetimi birleştirildi

Deha Dijital, 10 Haziran tarihinde Ankara’da Kodak Alaris etkinliği düzenledi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Kodak Alaris Direktörü David Whitton, Kodak Alaris’i yeni vizyonları çerçevesinde; bir bilgi yönetimi şirketi olarak tanımladı ve artık büyüme odaklarında Ar-Ge ve pazarlamanın yer aldığını kaydetti. Whitton, “Kodak Alaris yeni bir şirket ama adında Kodak markasının mirasını korumasıyla birlikte değişen pazar gereksinmelerini karşılamak için daha hızlı ve çevik bir yapılanmaya başladı. Artık e-Devlet ve akıllı devlete hazırız” dedi.

Platformların bütünleştirilmesi önemli
Kodak Alaris Ülke Müdürü Gökhan Yenigün, “Bilgiyi çok daha iyi yönetebilecek çözümler ürettik. İletişim yolları değişti ama iş dünyası buna hazır mı? Artık sosyal medya araçları üzerinden daha fazla iletişim kuruyoruz. Veri çeşitliliğinin iyi düzenlenmesi gerekiyor. Önemli olan platformların bütünleştirilmesi. ‘Kodak Info Insight’ veri ve bilgileri, analiz ve kanalize edebiliyor; bu konuda en çağdaş çözümü sağlıyor. Sistemimizin arkasında yapay zekâ bulunuyor. Bilginin temeli işlem sürecindeki verimliliktir. Yapay zekâ da anlıyor, işliyor ve biliyor. Doğru zamanda doğru yere yönlendiriyor” açıklamasını yaptı ve ‘Kodak Info Insight’ Platformu ile müşteri hizmetleri yönetimi ve bilgi yönetimini birleştirdiklerinin altını çizdi.
ETİKETLER : Sayı:976
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN