Bilişim Dünyası 11 TEMMUZ 2013 / 11:41

NASCAR’da HP inovasyonu

Kuzey Amerika’nın önde gelen otomobil sporu organizasyonu NASCAR, otomobil yarışlarında dünyanın en gelişmiş teknoloji altyapısını kurmak için HP ile işbirliği yaptı. Bu çerçevede Resmi Teknoloji Ortağı olarak son teknoloji ürünü çözümleri NASCAR’ın hizmetine sunacak olan HP, otomobil sporlarında inovasyonu hızlandıracak. Bu bağlamda yine HP’nin katkılarıyla hizmete giren Taraftar ve Medya Etkileşim Merkezi’ni (FMEC) ek özelliklerle geliştirecek olan NASCAR, basın-yayın, televizyon ve sosyal medyada en güncel haberlerin hedef kitleye gerçek zamanlı olarak iletilmesini sağlayacak.

HP Müşteri Rehberlik Programına katılan NASCAR, HP’nin gelecekte geliştireceği yenilikçi teknolojilere de erken erişim sağlayacak. HP, NASCAR ile Haziran 2012’de işbirliğine giderek FMEC sistemini kurdu. HP portföyündeki İnteraktif Medya Komuta Merkezi çözümüne dayanan FMEC, NASCAR’ın medya ilişkilerindeki başarısında anahtar rol üstlenen bütünleşik teknolojiler sunuyor. FMEC HP’nin sunucular, monitörler, HP Autonomy analiz uygulamaları yazılımı ve yönetilen hizmetlerden oluşan tam kapsamlı hizmet ve ürün portföyünü kullanıyor. NASCAR, FMEC aracılığıyla müşteri duygu analizi yazılımından yararlanarak güncel haberler ile popüler konuları anında tespit ediyor ve bu bilgiyi doğru iş kararlarına dönüştürüyor.
ETİKETLER : HP
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN