Bilişim Dünyası 09 ŞUBAT 2015 / 07:46

Natasha Levitan, UXIstanbul için Türkiye’ye geliyor

Goldman Sachs’ın kullanıcı deneyimi yöneticisi Natasha Levitan, kullanıcı deneyimi tasarımı ve kullanılabilirlik alanındaki çözümlerin aktarılacağı UXIstanbul için Türkiye’ye geliyor.


Kullanılabilir ekran tasarımlarının nasıl yapıldığı ve en iyi kullanıcı deneyiminin nasıl yaşatılabileceğinin örneklerle anlatılacağı etkinlik, 28 Nisan 2015 tarihinde Esentepe Dedeman Otel’de gerçekleştirilecek. Konferansta iş analistleri, UX ve Kullanılabilirlik uzmanları, grafik tasarımcıları, yazılım ve test uzmanları, pazarlama uzmanları gibi farklı alanlardan 500’ün üzerinde profesyonelin katılması bekleniyor.

Goldman Sachs’tan Natasha Levitan’ın da katılacağı etkinlikte; bankacılık, telekom, e-ticaret ve yazılım gibi sektörlerde kullanıcı deneyimi tasarımı ve kullanılabilirlik testi alanında çeşitli bilgiler aktarılacak. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM, çağrı merkezi gibi alternatif dağıtım kanallarına yönelik trendlerin de ele alınacağı etkinlikte küresel çapta en iyi uygulamalar da katılımcılara örnekleriyle aktarılacak.

Kullanıcı deneyimleri ve kullanılabilirlik mercek altına alınıyor

“Global UX and Usability Best Pratices and Techniques – Küresel UX ve En İyi Kullanılabilirlik Deneyimleri ve Teknikleri” teması altında etkinlikte tüm dünyadan ve Türkiye’den alanında önde gelen isimler konuşmacı olarak yer alacak. Ayrıntılı bilginin www.uxistanbul.org adresinden alınabileceği etkinlikte yer alacak konuşmacılar şöyle:

  1. Cory Lebson – President at UXPA

  2. Natasha Levitan – UX Lead at Goldman Sachs

  3. Lucas Pettinati – UX Director at Google

  4. Matt Lea – UX Researcher at Booking.com

  5. Pınar Cinali -  UXservices Associate Partner

  6. Prarthana Johnson – Senior Design Manager Microsoft

ETİKETLER : 1008
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN