Bilişim Dünyası 08 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Nebim’in yeni iş zekası uygulaması PoloGarage’da

PoloGarage, Nebim’in yeni veri ambarı ve iş zekası çözümü Halojen Kurumsal Sürüm ile bilgiye dayalı kararlar alabiliyor ve bu sayede verimliliğini artırıyor. Nebim’in bu yeni iş zekası uygulamasında yer alan raporların yöneticilere belirli periyotlarda e-posta yoluyla düzenli şekilde gönderilmesi özelliği sayesinde PoloGarage, bilgiye daha kolay ulaşıyor ve iş süreçlerini daha sağlıklı yönetiyor. PoloGarage Yönetim Kurulu Başkanı Levent Özçoban, Halojen Kurumsal Sürüm ile ilgili çalışmalarını şu sözlerle ifade etti: “Halojen Kurumsal Sürüm, şirketimizde düzenli olarak alınan raporların çok daha hızlı hazırlanmasını sağlayarak, karar alma süreçlerimize hız vermiş oldu. Raporlara web üzerinden ulaşılması bize büyük kolaylıklar sağladı. Özellikle raporlarda yapılan renklendirmeler sayesinde, doğrudan odaklanmamız gereken bilgilere ulaşarak, verileri analiz etmemiz son derece önem kazandı. Bu uygulamaya geçmeden önce, yönetim kurulu ve diğer departmanların ihtiyaç duyduğu raporları hazırlamak için çok fazla zaman kaybı yaşıyorduk.
Winner’dan alınan raporların Excel’e aktarılması, Excel üzerinde düzenlemeler yapılması, formüller eklenmesi gibi birçok revize işlemleri yapıp raporu hazır hale getiriyorduk. Halojen Kurumsal Sürüm, düzenli olarak aldığımız bu raporların, başlangıçta bir kez hazırlanıp, her gün sürekli güncel olarak alınmasını ve bu raporlara
web üzerinden de ulaşılmasını sağladı. Böylece internetin olduğu her ortamda web üzerinden yayınlanan bu raporlara ulaşabiliyor ve karar alma süreçlerimizi hızlandırmış oluyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:783

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics