Bilişim Dünyası 23 NİSAN 2011 / 00:44

Nebim yeni ERP çözümünü pazara sundu

Nebim, yeni Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımı Nebim V3’ü perakendeci, toptancı ve üretici şirketlerin hizmetine sundu. Nebim V3’ün tanıtıldığı toplantıya çözümü tercih eden şirketlerden olan Derimod’un Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim, yine Derimod Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Uysal ve Polaris Genel Müdürü Oktay Şahin de katıldı.
Nebim V3; şirketlerin planlama ve bütçeleme, satın alma, üretim, ürün yönetimi, depo yönetimi, toptan ve perakende, muhasebe, finans ve insan kaynakları operasyonlarını, tedarikçi ve müşteri ilişkilerini, baştan-sona bütünleşik bir yapıda yönetmelerini sağlıyor. Nebim V3 ile şirketler; nakit akışlarını ve finansal risklerini yönetebiliyor, stok yatırım getirilerini yüksek düzeye getirebilip işletme kaynaklarını daha verimli kullanma şansına erişebiliyorlar. Nebim V3, departmanlar arası etkileşimi sağlayarak kurumsal veri bütünlüğünü de güçlendirmeyi amaçlıyor.
Nebim Genel Koordinatörü Sedat Taşçı, son bir yıldır tüm Türkiye çapında Nebim V3’ü uyarlayabilecek ve destekleyebilecek etkinliğe ulaştıklarını söylerken, “Sunum öncesi Nebim V3 vizyonunu benimseyen birçok  şirketle işbirliğine girmiş durumdayız. Sektörlerinin öncülerinden Derimod, De Vib,  JAG Club, Koton, Lee Cooper, Özcan Aydınlatma, Polaris, Royal Halı ve Waggon gibi birçok marka, Nebim V3’ü tercih etti ve Nebim V3’ü tercih eden şirket sayısı her geçen gün artıyor” dedi.
ETİKETLER : Sayı:818

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics