Bilişim Dünyası 08 TEMMUZ 2011 / 15:13

Neotech, HTC’nin dağıtıcısı oldu

Index Grup şirketlerinden Neotech, HTC ile dağıtıcılık anlaşması imzaladı. Mobil sektör içerisinde hızla büyüyerek yenilikçi bakışı ile rakiplerine fark atan şirketlerden biri olan HTC, çokluortam kaynaklarının kullanımı ve kablosuz bağlantı olanaklarını mümkün kılan geniş portföyü ile Index Grup şirketi Neotech aracılığıyla tüm Türkiye’ye dağıtılacak. Çokluortam ve mobil internet seçenekleri sunan HTC’nin akıllı telefonlarının ve tablet bilgisayarlarının yetkili dağıtıcılığını alan Neotech, bünyesine yeni kattığı bu segment sayesinde, yıllık net satış gelirini yüzde 30 civarında artırmayı hedefliyor. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Neotech Genel Müdürü Erol Çetin misyonlarının geleneksel dağıtım kanallarından alternatif
ağlara kadar oldukça geniş bir alana yayılarak tüketiciye ulaşmak olduğunun altını çizdi.
Son olarak Erol Çetin, “Neotech olarak, doğrudan tüketiciye yönelik üretimi yapılan tüm elektronik eşyalar ve teknolojik iletişim cihazlarının dağıtımı konusunda akla gelen ilk platform  olmayı amaçlıyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:829
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN