Bilişim Dünyası 15 TEMMUZ 2011 / 12:13

NetApp Ankara ofisini açtı

NetApp, Avrupa’daki büyüme stratejisi kapsamında bir adım daha attı ve NetApp Ankara ofisini hizmete açtı. 30 Nisan 2011’de sona eren 2011 mali yılı verileri doğrultusunda, önceki yıla göre yüzde 135 büyüme kaydeden NetApp Türkiye, Ankara’da ve Anadolu genelindeki ortaklarına ve müşterilerine daha yakın olmayı ve daha verimli ilişkiler kurmayı hedefliyor.
NetApp Ankara ofisinin yönetimi, Ankara Satış Müdürü olarak görev alan Burak Koç tarafından yürütülecek. Koç, üç yıldır NetApp Türkiye’de Satış Mühendisi olarak görev alıyordu.
NetApp Türkiye Ülke Müdürü Behçet Yumrukçallı, konuyla ilgili şunları söyledi: “Sürekli yatırım yapıyor ve büyüyoruz. Şirketlere, tümleşik veri depolama mimarisi üzerine kurulu bilgi teknolojileri altyapısı sağlıyoruz ve bu sayede esneklik ve verimliliklerini artırıyoruz. Anadolu’nun merkezi olan Ankara’daki ofisimiz sayesinde birçok müşterimiz bize daha rahat ulaşabilecek. NetApp Türkiye olarak hedefimiz, üç yıl içinde pazar payında lider konuma ulaşabilmek.  Elde ettiğimiz büyüme oranına ve Türkiye genelinde devamlı genişleyen ağımıza bakarak bu hedef doğrultusunda çok emin adımlarla ilerlediğimizi düşünüyorum.”
ETİKETLER : Sayı:830

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN