Bilişim Dünyası 09 EYLÜL 2012 / 15:54

NetApp, Data ONTAP’ın son sürümü pazarda

NetApp, işletmelerin veri depolama altyapılarını en baştan tasarlamalarına, altyapılarını daha hızlı ve verimli şekilde yönetmelerine olanak tanımayı hedefleyen NetApp (NASDAQ: NTAP), Data ONTAP mikro kodunun son sürümünü yayınladı. Data ONTAP yazılımının son sürümü ile NetApp, BT’lerin değişen iş gereksinimlerine daha iyi yanıt verirken, kesintisiz çalışmasına ve sınırsız şekilde büyütmelerine olanak tanıyor.

BT hızla değişen işletme gereksinimlerine uyum sağlıyor
NetApp, hızlı veri altyapısı ile veri depolamayı yeniden şekillendiriyor. İşletmeler büyürken ve buna bağlı olarak hizmet düzeyi zamanla değişirken, bu BT kuruluşlarına BT ekonomisini değiştirmelerinde, tahmin edilemeyen veri büyümesinde, ve dinamik işletme gereksinimlerine uyum sağlamalarında yardımcı oluyor. Zengin veri yönetimini  cluster (kümeleme) mimari avantajlarıyla birleştiren müşteriler, BT’yi akıllı, kalıcı ve sınırsız bir hale getirebiliyor.
Data Ontap’ın son sürümü, veri yönetimi için iş süreçlerine yeni yaklaşımlar sunarken NetApp’ın sunmuş oldugu inovatif çözümler içinde agresif yenilikler sağlayan önemli kilometre taşlarından biridir.
Bugün itibarıyla NetApp çevik altyapısı ile veri depolamayı yeniden şekillendiriyor. Bu sayede işletmeler öngörülmemiş veri büyümeleri karşısında tek bir altyapı üzerinden dinamik olarak uyum sağlayabiliyor. NetApp’ın  zengin veri yönetimini, cluster (kümelenmiş) mimarı avantajla birleştiren işletmeler BT’yi akıllı, sürekli ve sınırsız hale getirebiliyor.
ETİKETLER : Sayı:887

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics