Bilişim Dünyası 05 AĞUSTOS 2011 / 12:50

Netcad’den uluslararası konferans

ULUSLARARASI Netcad Kullanıcıları Konferansı 28 Eylül 2011 tarihinde, Ankara’da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Kemal Kurdaş Konferans Salonu’nda bir gün sürecek etkinlik boyunca yurtiçi ve yurtdışındaki Netcad kullanıcılarının projelerinin ve deneyimlerinin paylaşımı sağlanacak.
Türkiye’den kamu, özel sektör ve belediyelerden çok sayıda seçkin konuğun katılacağı konferansa yurtdışından birçok katılım olacak. Almanya, Azerbaycan, Bangladeş, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Güney Afrika, Gürcistan, Hırvatistan, İran, Litvanya, Kazakistan, Kuveyt, Mısır, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan ve Ukrayna’dan katılımcılar konuşmacı ve izleyici olarak konferansta yer alacak.
Konferans programı kapsamında; Kamu Projeleri, Uluslararası Projeler, Sektörler ve Üniversiteler, Yerel Yönetimlerde Kent Bilgi Sistemi konu başlıklarıyla oturumlar organize edilecek ve sunum ve bildiriler paylaşılacak. Netcad Genel Müdürü Serdar Ak, konferansla ilgili olarak “Konferansın temel hedefi, kullanıcılarımızı bir araya getirerek yeni
gelişmeleri yakından izlemelerini sağlamak ve proje paylaşımları için gerekli platformu yaratmak” diye konuştu.
ETİKETLER : Sayı:833

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN