Bilişim Dünyası 05 AĞUSTOS 2011 / 12:50

Netcad’den uluslararası konferans

ULUSLARARASI Netcad Kullanıcıları Konferansı 28 Eylül 2011 tarihinde, Ankara’da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Kemal Kurdaş Konferans Salonu’nda bir gün sürecek etkinlik boyunca yurtiçi ve yurtdışındaki Netcad kullanıcılarının projelerinin ve deneyimlerinin paylaşımı sağlanacak.
Türkiye’den kamu, özel sektör ve belediyelerden çok sayıda seçkin konuğun katılacağı konferansa yurtdışından birçok katılım olacak. Almanya, Azerbaycan, Bangladeş, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Güney Afrika, Gürcistan, Hırvatistan, İran, Litvanya, Kazakistan, Kuveyt, Mısır, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan ve Ukrayna’dan katılımcılar konuşmacı ve izleyici olarak konferansta yer alacak.
Konferans programı kapsamında; Kamu Projeleri, Uluslararası Projeler, Sektörler ve Üniversiteler, Yerel Yönetimlerde Kent Bilgi Sistemi konu başlıklarıyla oturumlar organize edilecek ve sunum ve bildiriler paylaşılacak. Netcad Genel Müdürü Serdar Ak, konferansla ilgili olarak “Konferansın temel hedefi, kullanıcılarımızı bir araya getirerek yeni
gelişmeleri yakından izlemelerini sağlamak ve proje paylaşımları için gerekli platformu yaratmak” diye konuştu.
ETİKETLER : Sayı:833