Bilişim Dünyası 16 EKİM 2011 / 17:22

Netcad dünyanın yazılımcısını Ankara’da buluşturdu

Dünyanın üç kıtasından gelen Netcad kullanıcıları, Uluslararası Netcad Kullanıcıları Konferansı’nda 28 Eylül 2011 tarihinde, Ankara’da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde buluştu.
Netcad Genel Müdürü Serdar Ak, konferansın açılışında yaptığı konuşmada “Türkiye gibi Netcad de çok değişti. Ürettiğimiz yazılımların ve kurumsal çözümlerin ulaştığı kalite, yaygınlık ve kabul düzeyi bizleri gururlandırıyor. Bugün burada Türkiye’den yüzlerce Netcad kullanıcısını ve 3 kıtadan gelen yabancı konuklarımızı ağırlıyoruz. En doğuda Şırnak İl Özel İdaresi’nden en batıda Edirne Belediyesi’ne, en güneyde Antakya Belediyesi’nden en kuzeyde Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne ülkemizin dört bir yanından çok değerli katılımcıları ve Netcad kullanıcılarını görüyorum. Ancak sınırlar daha da geniş. Bangladeş’ten Azerbaycan’a, İran’dan Güney Afrika’ya, Bulgaristan’dan Rusya’ya, Almanya’dan Bosna Hersek’e, Hırvatistan’dan Gürcistan’a değerli çözüm ortaklarımız bizimle birlikte” diye konuştu.
2011 yılı içinde Netpro 7 ve Nettop 8 sürümlerinin duyurulduğunu belirten Ak, Netcad 6’nın da yeni sürümünün hazır olduğunu duyurdu. Netcad 6’nın kullanıcılar tarafından sabırsızlıkla beklendiğini ifade eden Ak, “Bu konferans ile sizlere Netcad 6’yı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Netcad 6 çok farklı bir yazılım. Bizi gelecek yıllara taşıyacak bir altyapıya sahip. Bu anlamda bir makyaj değil, tamamen yeniden tasarlanmış bir yazılımdır.” Ak, 2012 yılında ise KEOS, NETIGMA ve diğer tüm Netcad modüllerinin yenilenmiş olacağını da belirtti.
ETİKETLER : Sayı:842

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics