Bilişim Dünyası 14 EKİM 2012 / 14:54

Netcad kullanıcıları uluslararası konferansta buluşuyor

İlki geçen yıl Ankara’da düzenlenen Uluslararası Netcad Kullanıcıları Konferansı’nın ikincisi, bu yıl 18 Ekim’de Ankara’da gerçekleşecek. Türkiye’den kamu kurumları, belediyeler, özel sektör ve üniversitelerden temsilcilerin yanı sıra dünya genelinde 16 ülkeden 76 katılımcı bekleniyor.
Konferans programı çerçevesinde; açılış konuşmalarının ardından, Mekânsal Veri Altyapısı, Sürdürülebilir GIS ile GIS’te Yeni Teknolojiler oturumları gerçekleştirilecek. Konferans kapsamında ayrıca Ödüllü Poster Yarışması sonuçları da açıklanacak ve ödüller sahiplerini bulacak.
Netcad Genel Müdürü Serdar Ak, konferansla ilgili olarak şöyle konuştu:
“1989 yılından bugüne -tam 23 yıldır- tüm zekamızı, bilgi birikimimizi, enerjimizi, zamanımızı ülkemizin ve insanlığın hizmetine sunmak için çalışıyoruz. Hiç kuşkusuz bu konferans üretilen bilginin paylaşılması, yeni fikirlerin ortaya çıkması ve farklı sektörlerin / farklı ülkelerin bir araya gelmesi açısından oldukça faydalı bir platform.”
ETİKETLER : Sayı:892

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN