Bilişim Dünyası 04 AĞUSTOS 2016 / 15:01

NetCore, İstanbul One'da yerini aldı

NetCore, Zenium'un veri merkezi İstanbul One'ın müşterileri arasına katıldı. Zenium Kurucusu ve CEO’su Franek Sodzawiczny, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
“Günlük operasyonlardan veri merkezi tasarım anlayışımıza kadar tüm süreçlerimizde kalite standartlarını en üst seviyede tutmak üzere veri merkezi portföyümüzün tamamında sıkı politika ve prosedürleri takip ediyoruz. Altyapımız ve bu altyapının yönetiminin müşterilerimizde nasıl bir katma değer yarattığının fakındayız ve bu sorumluluğu ciddiyetle yerine getiriyoruz.”
Kapsamlı değerlendirme sürecinde Zenium veri merkezi hizmetlerinin sunduğu pek çok faydayı göz önüne alan NetCore’un karar verme sürecinde, yüksek performans istatistikleri ve hız en önemli iki unsur oldu. NetCore'un Kurucusu ve Genel Müdürü Şadi Dinçel de “Zenium ile ortak prensiplere sahip olduğumuzu gördük" değerlendirmesini yaptı.  
‘Dayanıklılık’ odaklı tasarım yaklaşımı ile geliştirilen Zenium Istanbul One, en son deprem yönetmeliklerine uygun olarak inşa edildi ve büyük ölçekli sarsıntılara mukavemet edebilecek üç blok olarak hayata geçirildi. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN