Bilişim Dünyası 24 ŞUBAT 2016 / 09:51

Nexthink, Ümit Teknoloji ile Türkiye pazarında yerini aldı

Uç kullanıcı IT Analytics’te küresel bir lider olan Nexthink, Ümit Teknoloji ile ortaklık kurdu. Böylece Türkiye’de Nexthink ürünleri Ümit Teknoloji ile temsil edilecek ve dağıtılacak. 20 yıla aşkın teknik ve pazar bilgisi ile Ümit Teknoloji, Nexthink çözümlerini Türkiye pazarında temsil edecek. Nexthink teknolojisi BT yapılarında giderek artan karmaşıklığı çözme konusunda fayda sağladığı gibi, CIO’lara BT yapısının görünümünü bir bütün olarak sunuyor ve BT altyapılarının dönüşümünde önemli avantajları beraberinde getiriyor. Bu ortaklıkla Nexthink ve Ümit Teknoloji; müşterilerine iş performanslarını geliştirmek ve mükemmelleştirmek için yeni fırsatlar sağlamayı amaçlıyor.   
 
Teknoloji ve deneyim, fayda sağlayacak
Türkiye’nin önemli bir BT patlamasından geçtiğini ve bu ortaklığın kuruluşlara doğru yatırımları yapmakta yardımcı olacağı beklentisini dile getiren Ümit Teknoloji Murahhas Üyesi Ali Camat’a göre, Ümit Teknoloji, Türkiye’de güvenilir bir BT çözüm sağlayıcısı olarak, özellikle finans ve telekom sektörlerinde çalışmaları ile öne çıkıyor. Ali Camat, “Nexthink’i portföyümüze katmak Ümit Teknoloji’nin BT yönetim yazılım pazarındaki konumuna güç katacak. Kuruluşlar bu ortaklıktan yararlanarak BT altyapılarını daha iyi, daha verimli ve etkili yönetebilecekler” yorumunu yaptı. Nexthink Bölge Direktörü Ghassan AlKhalout da işbirliğini şu sözlerle değerlendirdi: 
“Türkiye BT pazarını inceleyip araştırdıktan sonra, bu alanda tecrübesi olan Ümit Teknoloji ile işbirliği kararı aldık. Ümit Teknoloji satış ve satış sonrası faaliyetlerinde bizi temsil edecek, müşterilerimize birinci seviye teknik destek sağlayacak. Bizim teknolojimiz ve Ümit Teknoloji’nin tecrübesi bölgedeki kuruluşlar için çok faydalı olacak.”
 
 
ETİKETLER : Nexthink Ümit Teknoloji

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics