Bilişim Dünyası 13 HAZİRAN 2016 / 08:50

NGN yeni uçtan uca çözümlerini tanıttı

Bilgi teknolojileri ve veri merkezleri alanında faaliyet gösteren NGN yeni teknolojik çözümlerini müşterileri ile paylaştı. HPE, Imperva ve Qlik gibi üreticilerinin sponsorluğu ve katılımı ile gerçekleşen etkinlikte yenilikçi uçtan uca çözümler tanıtıldı. Danışmanlık, uygulama yönetimi, olağanüstü durum, yedekleme, iș sürekliliği, veri depolama ve sunucu sistemleri alanında hizmet veren NGN, son olarak HPE, Imperva ve Qlik‘in sponsorluğu ve katılımı ile bir müşteri etkinliği gerçekleştirdi. Etkinlik kapsamında katılımcılara uçtan uça çözümlerini sunan NGN, üç farklı markayı ve birbirini tamamlayıcı çözümleri katılımcılarla bir araya getirdi.
Etkinlikte NGN’in marka bağımsız sistem entegrasyonu becerisi ve güncel ve müşterilerin ihtiyaçlarını adresleyen BT çözümleri katılımcılarla paylaşıldı. NGN’in müşteri etkinliğinde HPE Vertica – veri tabanı ürünü, siber güvenlik üreticisi Imperva veri tabanı güvenliği hakkında yenilikçi çözümleri katılımcılarla paylaşırken, iş zekâsı yazılımı Qlik ise sunduğu iş keşif ve analiz platformu hakkında açıklamalarda bulundu. Etkinlik kapsamında hızı yüksek bir ivme ile artan verinin aynı “yüksek performansla depolanabilmesi”, “güvenli bir şekilde erişilebilmesi”, “analiz edilebilmesi” ve bu analiz sonuçlarına göre anlık aksiyonlar alınabilmesi için gerekli olan çözümler tartışıldı. 
ETİKETLER : NGN 1076

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN