Bilişim Dünyası 18 MART 2012 / 13:54

OBSS, Java için üniversitelerde

Java teknolojileri ve kurumsal yazılım uygulamaları alanında çalışmalar yapan OBSS, bilişim sektörü ile bilgisayar mühendisi adayları arasındaki etkileşimi ve iletişimi arttırmak için kolları sıvadı. Şirket bu kapsamda mesleki ve kişisel gelişime katkıda bulunmak için Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde “Ödüllü Java Roadshow” düzenliyor.
Daha önce Koç Üniversitesi, ODTÜ, Sabancı Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, İTÜ, Yıldız Teknik Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, TOBB Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Ödüllü Java Roadshow” kapsamında öğrenciler birçok fırsat yakalıyor.
Etkinlikte OBSS uzmanları tarafından Scala ve birçok eğitim semineri veriliyor. Ayrıca, “Ödüllü Java Roadshow” birincisi iPad2 ve iş görüşmesinde öncelik hakkına sahip oluyor.
ETİKETLER : Sayı:863

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN