Bilişim Dünyası 29 OCAK 2015 / 12:52

OKI’den çevreci ve ekonomik çözümler

OKI, siyah/beyaz (mono) yazıcılar ve çok fonksiyonlu ürün portföyünü yeniledi. Tek fonksiyonlu siyah/beyaz B412dn, B432dn ve B512dn yazıcılar ve çok fonksiyonlu (MFP) siyah/beyaz MB472dnw, MB492dn ile MB562dnw yazıcıları kullanıcıların beğenisine sunan OKI, farklı büyüklüklerdeki işletmelerin ihtiyaç ve bütçelerine uygun seçenekleri ve esnekliği sağlamayı amaçlıyor. Yeni ürünler OKI’nin 3 yıllık uzatılmış garantisi ile destekleniyor.

Kullanım maliyetlerini düşünülerek tasarlanan, bu yönüyle tasarruf odaklı yazıcı ve MFP’ler, bazı performans artırıcı özelliklere sahip. Bunun yanı sıra, standart olarak sunulan ‘düşük enerji tüketimi’ ve ‘çift taraflı baskı’ gibi özellikler ile maliyet azaltma çalışmalarını destekliyor.

Maliyet ve alan tasarrufu

Yüksek kapasiteli tonerler, yüksek baskı hızları ve geniş bir medya yelpazesi ile desteklenen yeni B412dn, B432dn ve B512dn siyah/beyaz yazıcılar hızlı ve yüksek kaliteli A4 siyah/beyaz baskıyı masaüstüne taşıyor. Çok fonksiyonlu yazıcılar (MFP) MB472dnw, MB492dn ve MB562dnw, baskı-kopyalama-tarama-faks özelliklerini tek cihazda bir araya getirerek maliyet ve alandan tasarruf sağlıyor. 7 inçlik LCD renkli dokunmatik ekran da kişiselleştirilebiliyor. Her ölçekte şirketin ihtiyaçlarını karşılayan cihazlardan MB472dnw ve MB562dnw aynı zamanda standart olarak kablosuz bağlanma özelliğine sahip.

Standart 1 Gigabit Ethernet, hızlı ağa bağlanabilirlik ve yüksek bant genişliği özelliklerinin yanı sıra, 3GB Dahili Multimedya Kart’ın (eMMC) cihazlara dahil edilmesi de büyük boyutlu baskı işlerinin daha hızlı işlenmesini, belgelerin ve fontların saklanmasını mümkün kılıyor. Secure Print de bütünsel belge güvenliği getiriyor.

Yüksek performanslı OKI MB700 serisinin en iyi fonksiyonlarının bir kısmını bünyesine dahil eden yeni yazıcı ve MFP yelpazesi, daha fazla bağlanabilirlik ve bellek kapasitesi sunan, maliyet etkin, performans odaklı cihazlardan oluşuyor. OKI’nin yeni nesil silah/beyaz yazıcı ve MFP’leri yazıcılarından en son ve en iyi fonksiyonelliği bekleyen işletmeler için harika bir seçenek oluşturuyor

Yazıcı ve MFP’lerin tamamı Energy Star 2.0 ve Blue Angel sertifikasyonlarına sahip. Yeni modellerin her biri düşük gürültü ve enerji tüketimi için sessiz mod sağlıyor ve enerji tasarruf özelliği olan derin uyku modundan hızla çıkabiliyor.

 
ETİKETLER : OKI

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics