Bilişim Dünyası 19 MART 2013 / 15:42

OKI- Biltek Mağazası açıldı

Katma Değerli OKI Hizmetleri, ürünleri ve yönetilebilir baskı hizmetlerinin (MPS) tanıtılacağı OKI - Biltek Mağazası Aydın’da açıldı. Benzer mağazaların Türkiye çapında yaygınlaştırılması planlanıyor.

Teknoloji şirketi OKI, yetkili servisi ve Yönetilebilir Baskı Hizmetleri (MPS) iş ortağı Biltek ile birlikte kurduğu, katma değerli OKI hizmetleri, ürünleri ve Yönetilebilir Baskı Hizmetlerinin (MPS) tanıtılacağı “OKI-Biltek Aydın Mağazası”nı hizmete açtı. OKI Türkiye Genel Müdürü Lusi Adut, “Bu işbirliğini daha da genişleterek, OKI-Biltek mağazalarını artırmayı düşünüyoruz. Bundan sonra Türkiye’nin çeşitli illerinde bu konsepte başka mağazalar da açmayı sürdüreceğiz” dedi.

Mağaza’ya gelenler OKI’nin katma değerli hizmetleri ve şirketlerin baskı işlemleri yükünü tamamen ortadan kaldıran OKI MPS çözümü hakkında bilgi alacak ve yüksek baskı kalitesine, uzun ömre sahip, tasarruflu OKI ürünlerini test edebilecekler.

MPS çözümü şirketlere ve kurumlara baskı konusunda birçok avantaj sağlıyor.Sistem şu şekilde çalışıyor: MPS’den yararlanmak isteyen kuruluşların öncelikle baskı ihtiyaçları ve seviyesi belirleniyor. Yapılan keşiften sonra, kuruluşun ihtiyacına göre makine ve kullanım durumları tespit ediliyor ve bir teklif sunuluyor. Bu teklifler, kuruluşun ihtiyacı ve isteğine göre farklı satış ve kiralama alternatiflerini içeriyor. Müşterinin kendine uygun gördüğü teklifin kabulü sonucunda, OKI yazıcılar kuruluyor. Bu yazıcıların bakımı, sarf malzemesi ihtiyacı, hizmeti Biltek tarafından karşılanıyor. Müşteri yazıcıları bir ağ üzerine bağladığı takdirde, sistem ağ  üzerinden OKI tarafından takip edildiği için sorunlar anında farkedilip, kuruluş belki de arızanın farkına bile varmadan çözüm getirilebiliyor. Ay sonunda kullanıcıya kesilen faturada ise detaylar gösterildiğinden aylık toplam baskı maliyeti net bir biçimde ortaya çıkıyor.  Böylece maliyet  kontrolü ve daha düşük maliyet sağlanıyor, MPS kullanan kurum ise baskı süreci ve problemleri ile hiç ilgilenmeden kendi işine odaklanıyor.

OKI Türkiye Ofisi, MPS (Yönetilebilir Baskı Hizmetleri) alanındaki etkinliğini arttırmayı profesyonel kullanıcılara, KOBİ’lere yönelik ürünler ve çözümler sunmaya devam ederek, performans, fiyat açısından rekabetçi ürünlerle konumunu güçlendirmeyi hedefliyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics