Bilişim Dünyası 14 AĞUSTOS 2014 / 16:00

OKI Sign'dan 5 renkli yazıcı

OKI Sign İstanbul’da, aralarında 5 renkli baskı yapan ES9541’inde bulunduğu Grafik Sanatlar yazıcılarını tanıtıyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 11-14 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’nda F20 no’lu OKI standını ziyaret eden katılımcılar, OKI’nin, inovasyon yeteneğini kullanarak grafik sanatları sektörüne özel olarak geliştirdiği, renk profesyonellerine sunduğu baskı çözümleri ve uzman ürünleri inceleyerek bilgi alabilecekler .

Fuar kapsamında tanıtılacak olan OKI’nin yeni buluşu 5 renkli yazıcısı ES9541, CMYK+1 spot renkte baskı yapıyor, renkli yüzeylere beyaz renk veya parlak baskı yapma özelliği ile ön plana çıkıyor.

OKI’nin Grafik Sanatlar sektörüne yönelik olarak geliştirdiği diğer ürünleri: beyaz tonerli renkli A4 yazıcı C711WT, beyaz tonerli A3 renkli yazı C920WT ve olağanüstü baskı kalitesi ile 360 gr’a baskı yapma özelliğine sahip, A3 renkli yazıcı C931’de OKI standında yer alıyor.

OKI Türkiye Satış Pazarlama Müdürü Bensi Nazra, Sign İstanbul 2014’ün OKI’nin yenilikçi çözümlerinin baskı profesyoneleri tarafından tanınması için önemli bir fırsat olduğunu belirterek, “OKI’nin öncü teknolojisi ile üretilen ve kısa zamanda beğeni kazanan üstün özelliklere sahip, yenilikçi Grafik Sanatları yazıcılarımızı Sign İstanbul’un seçkin katılımcıları ile buluşturacağımız için mutluyuz, baskı profesyonellerini standımıza bekliyoruz” dedi.
ETİKETLER : OKI Sign
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN