Bilişim Dünyası 10 MAYIS 2016 / 08:57

Oracle, ‘bulut’ rotasına iş ortaklarını da alıyor

Oracle Türkiye ve Orta Asya İş Ortakları Toplantısı’, 28-29 Nisan’da Dalaman’da gerçekleştirildi. Oracle üst düzey yöneticileri, düzenlenen basın toplantısında Oracle iş ortakları vizyonunu paylaştı. 
Oracle Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Filiz Doğan, Oracle Türkiye ve Orta Asya Bölgesi İş Ortakları Kıdemli Müdürü Ahmet Sarı, Oracle Teknoloji Çözümleri Satış ve Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Alistair Hopkins ve Oracle ECEMEA (Orta ve Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ) Bölgesi İş Ortakları Kıdemli Direktörü İlker Koçer’in katıldığı basın toplantısında;  Oracle’ın iş ortakları vizyonu aktarıldı. Büyük veri ve analitiğin yanı sıra en kritik başlığın ‘bulut’ olduğu vurgulanarak Oracle’ın ‘bulut’ta çok ciddi bir oyuncu haline geldiğinin altı çizildi.
 
En az risk ve en doğru planla buluta nasıl taşınılır?
Bu yıl 150’in üzerinde katılımcıyla gerçekleştirilen Oracle Türkiye ve Orta Asya İş Ortakları Toplantısı, iş ortakları için her sene düzenlenen en büyük etkinlik olarak tanımlanıyor. Oracle stratejilerinin ve yaklaşımının anlatıldığı etkinlikte; iş ortaklarının Oracle’ın rotasına yönelmeleri ve bu rotada olmaları için mesajlar verilirken iş ortaklarının ihtiyaçlarının dinlenmesi için platform oluşturuldu. Toplantıda, gelişen bulut dünyasında iş ortaklarının Oracle ile beraber nasıl hareket edeceği anlatılıp yetkinleştirilmeleri için stratejiler paylaşıldı. Etkinlikte; iş ortaklarına farkında olmadıkları alanlardan nasıl para kazanabilecekleri, hangi fırsatları yakalayabilecekleri gösterilirken iş ortaklarının müşterilerini en az risk ve en doğru planla nasıl buluta taşıyabilecekleri ve nasıl ‘Strateji Danışmanı’na dönüşebilecekleri hakkında da bilgi verildi.
ETİKETLER : 1071 Oracle

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics