Bilişim Dünyası 30 EKİM 2013 / 15:39

Oracle bulut pazarlama tek platformda

“Oracle Eloqua” ve “Oracle SRM” arasındaki yeni bütünleşme, yeni nesil pazarlama faaliyetleri için analiz ve izleme yöntemlerini sunuyor.

Oracle Bulut Pazarlama, tek platform üzerinden tüm dijital etkileşimlerin yönetilebildiği, bütünleşik dijital ve sosyal pazarlama çözümünü sunuyor.

Pazarlamacılar için dijital pazarlama ve sosyal veriyi ayrı yönetmek, tüm etkileşimleri analiz etme işlemini zorlaştırıyor.

Bu konuya çözüm olarak Oracle Bulut Pazarlama, sektörün en anlaşılır, ölçeklenebilir ve bütünleşik çözümü olan “Oracle Eloqua” ve “Oracle SRM” arasında yapılan yeni entegrasyonu pazarlamacıların kullanımına sundu.

Bu çözüm sayesinde pazarlamacılar profil belirleme, sosyal analiz ve izleme konularında yeteneklerini arttırma ve hedef kitle ile iletişime geçme yöntemlerinde büyük avantaj elde edebilecekler.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN