Bilişim Dünyası 11 TEMMUZ 2013 / 17:20

Oracle bulutta esasları belirledi

Müşterilerin yeni nesil uygulamalarını “Mission-Critical” bulut ortamlarında bütünleşik araçlar ile daha basit ve daha hızlı sunmalarını sağlayan “Cloud Application Foundation” uygulaması genel kullanıma açıldı.

İletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’den Uygulama Sunucusu Yöneticisi Batuhan Karakullukçu, konuyla ilgili “Oracle “WebLogic Server”, katma değer hizmetlerimiz ve faturalama işlemlerimiz gibi önemli fonksiyonları yöneten CRM uygulamalarımızın en önemli orta katman ürünüdür. “Oracle Coherence” uyumlamalarını özellikle çağrı merkezi, sipariş yönetimi ve kampanya yönetimi gibi “mission-critical” iş kollarımızda veri yönetimi için sıklıkta kullanmaktayız. “Oracle WebLogic Server 12.1.2” ve “Oracle Coherence 12.1.2” ürünleri ile yüksek bütünleşme ve operasyonel etkinlik sağlayacağız” dedi.

 

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN