Bilişim Dünyası 06 MAYIS 2017 / 07:00

Oracle, iş ortakları ile Dalaman’da buluştu

Oracle’ın her yıl düzenlemiş olduğu Oracle Partner Days 2017 etkinliği Dalaman’da gerçekleşti. Her yıl yüzlerce katılımcıyı ağırlayan ektinlik yeni eğilimlerin nabzını tutmaya devam etti. 20-21 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen Oracle Partner Days’de Oracle,  EMEA bölgesi iş ortakları ile bir araya geldi. Toplamda 200 katılımcıya kapılarını açan etkinlikte Türkiye’nin yanında Azerbaycan merkezli iş ortakları da yer aldı. Oracle Türkiye ve EMEA bölgesi üst düzey yöneticilerin sunumları ile gerçekleşen etkinlik “Rise” teması çevresinde bulut teknoloji odaklı gerçekleştirildi.


Oracle’ın bulut teknolojilerindeki yükselişi, SaaS platformunda katedilen yol ve PaaS ve IaaS paltformlarındaki gelecek stratejilerinin paylaşıldığı etkinlik, Oracle’ın gelecek projeksiyonu hakkında önemli detaylar sundu. Türkiye’deki tüm iş birimlerinden üst düzey yöneticiler Oracle’ın gelecek stratejilerinin pazara getireceği yenilikler ve bu yeniliklerin iş ortaklarına sunacağı fırsatların altını çizdi. İş Ortakları açısından, “Cloud 1st, “Customer Advocacy “ ve  “Implementation Excellence” ile yeni dönemin iş yapış şekillerine getirdiği yenilikler, yeni eğilimler ve stratejiler, örnek çalışmalar ve başarı hikayeleri  paylaşıldı. Oracle’ın donanım ürünlerine ve iş ortaklarına yatırımının hızla devam ettiği vurgulanırken, geçtiğimiz yıl pazara sunulan ürünlerin gelişmiş modelleri ile birlikte yeni nesil satış yöntemlerine hakim iş ortaklarının istedikleri değişimi bulut bilişim sayesinde sağlayabilecekleri örnekler de paylaşıldı. 
Oracle Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Filiz Doğan Oracle Partner Days ile her sene iş ortakları ile birlikte keyifli bir etkinlik gerçekleştirmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Toplantının devamına sözü alan Oracle ECEMEA Bölgesi Kanal Satış Direktörü İlker Koçer, değişen arayışlar ile birlikte bulut adaptasyonun çok daha önemli hale geldiğini kaydetti. Paylaşılan mesajlarda, Oracle’ın donanım ürünlerine ve iş ortaklarına yatırımının hızla devam ettiği vurgulandı. Geçtiğimiz yıl pazara sunulan mevcut ürünlerin gelişmiş modelleri ve yeni ürün aileleri ile özellikle teknik kapasiteleri yüksek ve yeni nesil satış yöntemlerine hakim iş ortaklarının istedikleri farklılaşmaları bulut bilişim sayesinde sağlayabilecekleri kaydedildi.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics