Bilişim Dünyası 21 MART 2010 / 18:00

Oracle iş uygulamalarındaki yeni stratejilerini anlattı

Oracle, ERP, EPM ve CRM uygulamalarının da içinde bulunduğu Oracle iş uygulamaları stratejisini dünya çapında düzenlediği Oracle Uygulamaları Strateji Güncellemesi (Oracle Applications Strategy Update) etkinlikleriyle duyuruyor. Bunun bir parçası olarak Oracle Türkiye de 17 Mart günü İstanbul’da gerçekleştirdiği etkinlikle kamu ve özel sektörden çok sayıda kurumu ve bu kurumların üst düzey yetkililerini bir araya getirdi.
Etkinlikte, iş uygulamaları alanında Oracle’ın BT sektörünün geleceğine yön vermek hedefiyle belirlediği stratejiler duyuruldu. Etkinliğin Türkiye ayağında, iş stratejileri ve BT mimarisi arasındaki sıkı bağlantıya dikkat çekilirken, CIO’ların BT mimarisini sadece maliyetleri düşürmek için değil, geleceğin platformunu da oluşturmak için nasıl etkin şekilde kullandıkları irdelendi. Etkinlik süresince, ‘Oracle E-Business Suite Release 12.1 ile Değer Yaratma, PeopleSoft Enterprise 9.1, JD Edwards Güncellemesi, CRM için Akıllı Stratejiler, Akıllı Tedarik Zinciri Stratejileri, Belirsizlik Zamanlarında Değeri Gösterecek HCM Stratejileri, Akıllı EPM Stratejileri’ gibi konu başlıkları üstüne bilgiler verildi. Etkinliğin açılış konuşmalarını yapan Oracle Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Ülke Direktörü Resan Yüner ve Oracle İş Uygulamaları Pazarlama Başkan Yardımcısı Folia Grace yaparken, bu ikili Oracle iş uygulamalarında uçtan uca, açık ve bütünleşik bir yapı sunulduğunun altını çizdi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN