Bilişim Dünyası 30 HAZİRAN 2012 / 13:24

Oracle Satış Müdürü'nün istifasını doğruladı


Oracle, Oracle Başkan Yardımcısı Keith Block’un halka açık çevrimiçi mesajlaşma ortamında şirketin başkanı Mark Hurd’ı eleştirdikten sadece birkaç ay sonra işten ayrıldığını açıkladı.

Oracle’da yaklaşık 30 yıldır görev yapan Başkan Yardımcısı Keith Block’un Haziran ayında görevinden ayrıldığını açıkladı. Block’un işten nasıl ayrıldığına dair söylentiler vardı; işten ayrıldı mı yoksa işten çıkarıldı mı hala net değildi. Oracle’dan yapılan açıklama ile Block’un istifa ettiği netleşti. İstifasına rağmen Block, sonraki aylarda veritabanındaki geçiş sürecine destek oldu. Block’un bazı sorumlulukları diğer üst düzey yöneticilere devredildi.

Oracle’ın Başkanı Mark Hurd ve Sun Microsystems birimi ile ilgili Block 2011’de, “Kimse müşteriler bile Sun Microsystems ile ilgili konuşmuyor. Sun Microsystems öldü” demişti. Aynı zamanda Sun donanımını ruj sürmüş domuza benzetmişti.

 
ETİKETLER : keith block istifa Oracle

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN