Bilişim Dünyası 26 ŞUBAT 2016 / 10:12

Ortak hedef; sürdürülebilir büyüme

Logo Yazılım, yurtiçi ve yurtdışı bayilerinden 800’e yakın bilişim profesyonelinin katılımıyla gerçekleştirilen Sürdürülebilir Büyüme temalı iş ortakları toplantısını Antalya’da düzenledi. Logo’nun ekosisteminde yer alan iş ortaklarıyla birlikte 2015 yılı değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda, Logo’nun 2016 hedef ve stratejilerinin yanı sıra, küresel eğilimler de paylaşıldı. Perakende çözümleri, iş zekâsı, bütçe uygulamaları, CRM, insan kaynakları, siber güvenlik ve yenilikçi çözümlere yönelik sunumların yapıldığı, e-dönüşüm sistemlerinin aktarıldığı toplantı ile iş ortakları, ürün yelpazesine katılan yeni ürünlerle tanıştı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Logo Yazılım CEO'su Mehmet Buğra Koyuncu, “Teknolojinin hızlı geliştiği bilişim sektöründe, sürekli yenilenmek ve sonraki adımları iyi görebilmek gerekiyor” diyerek, iş ortaklarına teşekkür etti.  Buğra Koyuncu, sözlerine şöyle devam etti:
“Logo, 2011 yılından bu yana hem organik büyümesine devam ediyor, hem de satın alma ve birleşmelerle kendi alanında çok iyi ürünlere, hizmetlere ya da bilgi birikimine sahip firmaları bünyesine katarak daha güçlü hale geliyor. Büyük bir ekosistem oluşturmamızın kritik faktörlerinden biri olan satın almalar, organik ve inorganik büyüme hedeflerimiz doğrultusunda devam edecek.”
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN