Bilişim Dünyası 29 MART 2016 / 10:26

Özel entegratörler gündemi değerlendiriyor

ERP Komitesi Özel Entegratörler Kurulu 5’inci toplantısı 11 Mart Cuma günü Grand Hyatt Hotel’de düzenlendi. ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu'nda dördüncü kez bir araya gelen Özel Entegratörler toplantısında 56’den fazla temsilci Uyumsoft ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantının moderatörlüğünü ise ilk dört toplantıda olduğu gibi BThaber Grubu Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi yaptı.
Toplantı, ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M. Göker Sarp’ın kurul toplantıları ve Kamu Spotu projesinin ulaştığı nokta ile ilgili verdiği bilgilerle başladı. Toplantının ilk bölümünde özel entegratör temsilcileri özel entegratörler birliği, e-defter özel entegratörlüğü ve gündemdeki e-dönüşüm başlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.  
Toplantının ikinci bölümde ise Geliri İdaresi Başkanlığı’ndan (GİB) Abdullah Kiraz ve Engin Uysal’ın da katılımıyla gündem başlıkları, yorumlar ve planlar paylaşıldı.
 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN