Bilişim Dünyası 09 OCAK 2016 / 16:47

Özel entegratörler sorunlarını tartıştı

Özel Entegratörler Kurulu’nun 3.Toplantısı 18 Aralık Cuma Günü Four Points Oteli’nde düzenlendi. ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu'nda üçücü kez bir araya gelen Özel Entegratörler toplantısında 35’den fazla temsilci VBT Bilgi Teknolojileri ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantının moderatörlüğünü ilk iki toplantıda olduğu şekilde BThaber Grup Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi yaptı.

ERP komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M.Göker Sarp ‘ın ERP Komitesi ve Özel Entegratörlerle birlikte organize edilen kurul toplantıları ve kamu spotu projesinin son durumu hakkında verdiği bilgilerle başlayan toplantının ilk bölümünde, özel entegratör temsilcileri kamu spotu projesi, yıl sonundaki e-fatura geçişi ve gündemdeki e-dönüşüm başlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulundular ve gündemi birlikte yorumladılar. 

İlk iki toplantıda olduğu gibi ikinci bölümde ise Geliri İdaresi Başkanlığı’ndan Engin Uysal’ın da katılımıyla ihracat faturalarının e-fatura olarak düzenlenmesi, ÖKC geçişi, ihracat ve tax free faturalarının e-arşiv kapsamında olup olmayacağı, şubeli yapıda e-arşiv, e-arşiv faturalarında saklanan ve müşteriye verilen nüshaların veri içerikleri ve kamu spotu başta olmak üzere birçok konu hakkındaki yorumlar ve planlar paylaşıldı. Özel Entegratör Kurulu toplantıları periyodik olarak her ay düzenlenmeye devam edecek.


 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN