Bilişim Dünyası 02 OCAK 2017 / 10:16

Özel entegratörler toplandı

e-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörler Kurulu 9.Toplantısı 22 Aralık Perşembe günü düzenlendi. Kurumsal Dönüşüm Platformu e-Dönüşüm Komitesi tarafından düzenlenen Özel Entegratörler Kurul Toplantısı’nda, 49 temsilci e-Platform ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantının moderatörlüğünü ise BThaber Genel Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi yaptı.
Kurul toplantısının ilk bölümünde, gündemdeki e-dönüşüm başlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu ve katılımcı şirket yetkilileri gündemi birlikte yorumladılar. İkinci bölümde ise Geliri İdaresi Başkanlığı’ndan Engin Uysal’ın da katılımıyla birçok konu hakkındaki yorumlar ve planlar paylaşıldı. Özel Entegratör Kurulu toplantıları periyodik olarak düzenlenmeye devam edecek ve bundan sonraki toplantı Şubat ayının son haftasında gerçekleştirilecek. Katılımcı şirketlerin yöneticilerinin sorularını yanıtlayan Engin Uysal, 2017 yılına yönelik çalışmalar konusunda da bilgi verdi.
 
Platform yılı değerlendirdi
ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu üyeleriyle Birlikte 2016 yılını değerlendirdi. ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu, 2016 yılının son networking etkinliğini İstanbul Kozyatağı Çanak Restaurant’ta geniş katılımlı akşam yemeği ile gerçekleştirdi. 21 Aralık’ta düzenlenen akşam yemeğine, İstanbul’daki üye ve takipçilerin yanı sıra, Bursa ve İzmitli üyeler de katılım gösterdi.
ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü Göker Sarp’ın verdiği bilgilere göre, ERP Komitesi ile başlayan yolculuk CRM, e-Dönüşüm, PLM ve MES komitelerinin de katılımıyla yaygınlaşarak devam ediyor. Genişleyen yapı ile yeni dönemde daha fazla iletişim ve paylaşım yapılması hedefleniyor. Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun 5. yılının tamamlanmasına çok az zaman kala geçmiş dönem ve gelecek dönem faaliyetleri ile ilgili fikirler ve önerilerin paylaşıldığı akşam yemeğine Bursa bölge temsilcisi, otomotiv çalışma grubu lideri, yönetim danışmanı ve akademisyenler, kurumsal çözüm üreticilerinin temsilcileri, BThaber yetkilileri ve kurumsal çözüm kullanıcısı kurumlardan 62 üye ve takipçisi katıldı.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics