Bilişim Dünyası 07 ŞUBAT 2016 / 13:40

Özel Entegratörlerin Kurulu Toplantıları’na ilgi artıyor

ERP Komitesi Özel Entegratörlerin Kurulu 4.Toplantısı 22 Ocak Cuma Günü Park Bosphorus Hotel’de düzenlendi. ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu'nda dördüncü kez bir araya gelen Özel Entegratörler toplantısında 47’den fazla temsilci Veriban ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantının moderatörlüğünü ilk üç toplantıda olduğu şekilde BThaber Grubu Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi yaptı.

ERP komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M. Göker Sarp ‘ın ERP Komitesi ve Özel Entegratörlerle birlikte organize edilen kurul toplantıları ve Kamu Spotu projesinin son durumu hakkında verdiği bilgilerle başlayan toplantının ilk bölümünde, özel entegratör temsilcileri kamu spotu projesi, özel entegratörler birliği, e-defter özel entegratörlüğü ve gündemdeki e-dönüşüm başlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulundular ve gündemi birlikte yorumladılar. 

İlk üç toplantıda olduğu gibi ikinci bölümde ise Geliri İdaresi Başkanlığı’ndan Engin Uysal’ın da katılımıyla birçok konu hakkındaki yorumlar ve planlar paylaşıldı. Özel Entegratör Kurulu toplantıları periyodik olarak düzenlenmeye devam edecek.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN