Bilişim Dünyası 09 MAYIS 2016 / 09:31

Özel entegratörlerin yoğun gündemi

E-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörler Kurulu 6.Toplantısı 28 Nisan Perşembe Günü Plaza Hotel’de düzenlendi. e-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörler Kurulu toplantısında 50’den fazla temsilci Bimsa ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantının moderatörlüğünü ilk beş toplantıda olduğu şekilde BThaber Grup Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi yaptı.
e-Dönüşüm ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M.Göker Sarp‘ın özel entegratörlerle birlikte organize edilen kurul toplantıları, komisyon görüşmeler ve yakında planlanan Gelir İdaresi Başkanlığı ziyareti ile ilgili durum hakkında verdiği bilgilerle başlayan toplantının ilk bölümünde, özel entegratör temsilcileri özel entegratörler birliği, e-defter özel entegratörlüğü ve gündemdeki e-dönüşüm başlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulundular ve gündemi birlikte yorumladılar. 
İkinci bölümde ise Geliri İdaresi Başkanlığı’ndan Engin Uysal’ın da katılımıyla birçok konu hakkındaki yorumlar ve planlar paylaşıldı. Özel Entegratör Kurulu toplantıları periyodik olarak iki ayda bir düzenlenmeye devam edecek.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN