Bilişim Dünyası 09 MAYIS 2016 / 09:31

Özel entegratörlerin yoğun gündemi

E-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörler Kurulu 6.Toplantısı 28 Nisan Perşembe Günü Plaza Hotel’de düzenlendi. e-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörler Kurulu toplantısında 50’den fazla temsilci Bimsa ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantının moderatörlüğünü ilk beş toplantıda olduğu şekilde BThaber Grup Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi yaptı.
e-Dönüşüm ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M.Göker Sarp‘ın özel entegratörlerle birlikte organize edilen kurul toplantıları, komisyon görüşmeler ve yakında planlanan Gelir İdaresi Başkanlığı ziyareti ile ilgili durum hakkında verdiği bilgilerle başlayan toplantının ilk bölümünde, özel entegratör temsilcileri özel entegratörler birliği, e-defter özel entegratörlüğü ve gündemdeki e-dönüşüm başlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulundular ve gündemi birlikte yorumladılar. 
İkinci bölümde ise Geliri İdaresi Başkanlığı’ndan Engin Uysal’ın da katılımıyla birçok konu hakkındaki yorumlar ve planlar paylaşıldı. Özel Entegratör Kurulu toplantıları periyodik olarak iki ayda bir düzenlenmeye devam edecek.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics