Bilişim Dünyası 17 HAZİRAN 2016 / 13:32

Panasonic’ten yeni tarayıcılar

Panasonic, çeşitli işletmelerde verimliliği artırmak için tasarlanmış düz yataklı tarayıcı yelpazesine iki yeni model daha ekledi. Finans, konaklama, sağlık ve hukuk sektörlerinde faaliyet gösteren kurumlara yönelik renkli A3 belge tarayıcılar (KV-S7077 ve KV-S7097), kaliteden ödün vermeksizin yüksek hız sunuyor. S7077, dakikada 75 sayfaya kadar tek taraflı ve çift taraflı hızlı tarama olanağı sunuyor. Gelişmiş S7097 modeli ise 300 dpi kalitesinde bile dakikada 95 sayfaya kadar tarayabiliyor. Her iki modelde de otomatik belge besleyici (ADF) işlevi, düz yatak alanı ve 200 yapraklık kâğıt kapasitesi bulunuyor.
Bu seri aynı zamanda A6'dan A3'e kadar çeşitli boyutta ve kalınlıkta kâğıtlarla çalışma olanağı sunarak her seferinde kenar boşluğu ayarlarını düzenleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Tarayıcılar; dokuz adede kadar görev için tek dokunuşla başlatılan, önceden programlanabilir ayarlar, çift besleme algılaması, uzaktan yazılım entegrasyonu, otomatik yeniden tarama ve ön izleme modları gibi işlevlerle donatıldı. Dâhili görüntü işleme araçları daha fazla kullanım kolaylığı da sağlıyor.
Panasonic İletişim Çözümleri Pazarlama Müdürü Carlos Osuna, "Günümüz pazarında en çok sayıda yüksek kaliteli çıkışı en kısa zamanda almak büyük önem taşıyor. Hız, akıllı özellikler ve kusursuz esneklik sunan KV-S70 tarayıcı serisi, profesyonellerin değerli zamanlarından tasarruf etmelerine, boşa harcanan kaynak miktarını önemli ölçüde azaltmalarına ve iş yerinde verimliliği büyük ölçüde artırmalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı" dedi.
ETİKETLER : Panasonic

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN