Bilişim Dünyası 30 EKİM 2016 / 10:49

Panorama’nın yetkinliğine küresel onay

Univera çözüm platformu Panorama, dünyanın birçok yerinde firmalara danışmanlık hizmeti veren Promotion Optimization Institute (POI) tarafından gerçekleştirilen araştırmada üst sıralarda yerini aldı. Mobil iş çözümleri başlığında kendi yazılımları ile hizmet sunan Univera, 2016 Temmuz’unda yayınlanan “Perakende İçin Çözüm Üreticileri 2016” araştırmasında çözüm üretici olarak yer aldı ve birçok kriterde, rakiplerinin önüne geçti. Rapora göre; Univera çözümleri sektör beklentilerin üzerinde. Özellikle tüm sahayı tek bir sistem üzerinden görüp, takip edebilme ve gelişmiş raporlama özellikleri ile raporda öne çıkan Univera, çözümlerinin esnekliği, kullanıcı deneyimleri ve tam bir çözüm olma konularında da yetkin. Rapor ile ilgili olarak Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin şu bilgileri verdi:
“Çözümlerimizi geliştirmek ve tüm dünyada kullanılan yazılım olmak için önemli adımlar atıyoruz. POI gibi kurumlarla da çalışarak, özellikle yurtdışı pazarında sektör ihtiyaçlarını analiz ediyor ve Ar-Ge çalışmalarımızda bu analizleri kullanıyoruz. Bu sayede sektörler için ihtiyaç odaklı en optimize çözümleri ve projeleri üretebiliyoruz.”
 
 
ETİKETLER : Panorama 1094 Univera

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN