Bilişim Dünyası 14 MAYIS 2014 / 16:04

Pazarlamada bulut etkisi

Oracle Sosyal Bulut pazarlama tabanlı çözümler sunuyor. 
Pazarlamacılar müşterilerine daha kişisel yöntemler kullanarak bilgilendirme yapmak, eğitmek ve uzun süreli, karlı ilişkiler kurmayı tercih ediyor. Ancak halen birçok pazarlamacı karmaşık ve verimsiz pazarlama sistemleri ve verileri kullanmak durumunda kalıyor.Şirketlerin iş yapma biçimleri ve bilgi işlemden beklentilerine göre, ihtiyaçları olan bulut bilişim modeli ve bu modele geçiş süreçlerinin farklılık gösteriyor. Pazarlamacıların işini basitleştirmek ve müşteri merkezli iş süreçleri geliştirilebilmesi için Oracle Pazarlama Bulutu, BlueKai, Compendium, Eloqua ve Responsys firmaları satın alımıyla pazarlama teknolojilerini biraraya getiren Oracle Sosyal Bulutu sunuyor.
Bulut tabanlı pazarlama çözüm pazarlamacılara; hızlı ve kolaylıkla müşteri verilerine ulaşım, hedef kitle belirleme, müşteri davranış analizi ve müşteri merkezli pazarlama programları oluşturarak pazarlama stratejilerinde gelire yansıyacak verimli geri dönüş elde edebilecekler.

Çağımızın yönetim statejisine uygun olarak müşteri odaklı bir yaklaşımla bulut hizmet, pazarlama alanında da şirketlere müşterileri ile uzun süreli ilişkiler kurmalarında yardımcı olacak.

Oracle Başkanı Mark Hurd " Pazarlamacıların kolaylığı için," Oracle  Bulut Pazarlama" içinde  BlueKai, Content Marketing, Oracle Eloqua ve Responsys güçlerini Oracle Sosyal Bulut üzerinde kombine ettik.
ETİKETLER : Oracle

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics