Bilişim Dünyası 04 EKİM 2015 / 22:41

Pazarlamada yeni çağı öğrenme fırsatı

Yenibiris.com, sosyalmedyakampusu.com’un dijital pazarlama programına sponsor oldu. İstanbul Üniversitesi işbirliği ile sosyalmedyakampusu.com tarafından hazırlanan eğitim, 17 Ekim’de, uzman bir kadro ve kapsamlı içerikle başlayacak. Eğitimler, İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü’nde 6 hafta boyunca cumartesi ve pazar günleri düzenlenecek.

 

Projeli tek sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimi olan Sosyal Medya Kampüsü’nün verdiği eğitimler sonrası katılımcılar; içerik pazarlama, marka yönetimi, bütçe, Facebook Marketing, Google Adwords, SEO gibi birçok teknik konuda değerlendirme ve sunum yapabilecek düzeye gelebilecek.

Sektör profesyonellerinden derslerin yanında uygulamalar ile desteklenen eğitimlerin kalıcı olması adına İstanbul Üniversitesi başta olmak üzere diğer üniversitelerden de akademisyenlerin teorik bilgileri ile eğitim içeriği zenginleştirildi. Program hakkında detaylı bilgi http://sem.istanbul.edu.tr/?page_id=9554 ve sosyalmedyakampusu.com sitelerinde yer alıyor.

 
ETİKETLER : 1040

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN