Bilişim Dünyası 10 ARALIK 2015 / 11:45

Penta Bulut platformu iş ortaklarına tanıtıldı

Penta Teknoloji’nin yeni hizmeti “Penta Bulut” platformu, iş ortaklarına yönelik özel bir toplantı ile tanıtıldı.Penta Teknoloji, çeşitli hizmet sağlayıcılarının bulut tabanlı çözümlerinin satışının yapıldığı Penta Bulut platformunu 8 Aralık’ta Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirdiği özel bir toplantıyla iş ortaklarına tanıttı.
Çok sayıda iş ortağının katıldığı buluşmanın açılış konuşması Penta Satış ve Pazarlama Direktörü Necmi Ön tarafından gerçekleştirildi. Son dönemde dijitalleşme ve bulut kavramlarının tüm dünyada kazandığı öneme değinen Ön, Penta’nın tüm ticari trendleri yakından takip ederek en hızlı şekilde iş ortaklarına sunmak için gereken tüm aksiyonları alacağını belirtti. Necmi Ön’ün arkasından söz alan Penta Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Direktörü Yasemin Budak, Penta Bulut’un alt yapısı ve iş ortaklarına sağladı kolaylıkları iletti. Hizmet sağlayıcılarının da sunumlarıyla yer aldıkları etkinlikte, IBM Global Services’ten Can Birlik e-Dönüşüm Bulut Çözümleri, Medyasoft’tan Taylan Portakaldalı e-Platform Bulut Çözümleri ve DorukNet’ten Metin Doğan Bulut Alt Yapı hakkında geniş kapsamlı bilgilendirme yaptı. 
Penta Teknoloji Satış ve Pazarlama Direktörü Necmi Ön, “Katılımcıların etkinliğimize olan yoğun ilgisinin yanı sıra, soruları ile yaptıkları katkı da bizim için çok önemli. Yeni çağın teknoloji trendi olan bulut kavramını, sektör profesyonelleri ile böyle bir ortamda konuşmak, bu toplantının gerçek hedefiydi ve bunu gerçekleştirmiş olmaktan dolayı mutluyuz” şeklinde konuştu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics