Bilişim Dünyası 21 EKİM 2013 / 18:32

Penta Medyasoft'u satın aldı

Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım A.Ş. kurumsal kanal ve katma değerli toptancılığa yatırım yapma stratejisi doğrultusunda Medyasoft Bilgi Sistemleri A.Ş. hisselerini satın aldı.Medyasoft Bilgi Sistemleri A.Ş.' nin kurumsal yazılım alanındaki yetkinliğinin, Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım A.Ş.' nin birleşmesi,  operasyonel mükemmelliği ve yaygınlığı sağlamayı hedefliyor.

Değişiklikler

Medyasoft Bilgi Sistemleri A.Ş.’ nin Genel Müdürlüğü, Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım A.Ş.’ nin Genel Müdürü Mürsel Özçelik tarafından devam ettirilecektir.

Daha öncesinde Medyasoft Bilgi Sistemleri A.Ş. içinde yer alan SAP, CRM, B2B, Mobil Uygulamalar, Portal gibi kanal dışı konulardaki danışmanlık, eğitim ve hizmet işleri ise yeni kurulan Medyasoft Danışmanlık ve Eğitim A.Ş. bünyesinde devam edecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN