Bilişim Dünyası 14 TEMMUZ 2014 / 08:05

Penta Teknoloji ve TP-Link’ten iş ortaklığı

Kablosuz ağ pazarının üreticilerinden birisi olan TP-Link ve Penta Teknoloji arasında dağıtıcılık anlaşması imzaladı.
İki şirket arasında imzalanan anlaşma ile birlikte Penta, TP-Link ürünlerinin dağıtımının yanı sıra, proje ve çözüm şirketlerine kurumsal ürünler tarafında da destek olacak.
TP-Link ile gerçekleştirilen bu işbirliğinin ürün gamını zenginleştirme hedefi doğrultusunda önemli bir adım olarak gördüğünü belirten Penta Satış Pazarlama Direktörü Murat İsen, TP-LIink’in Penta ile hızla büyüyen akıllı ev pazarı ve özellikle KOBİ segmentindeki şirketlerin tüm ağ ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün yelpazesiyle Türkiye pazarında büyüyeceğini sözlerine ekledi.
TP-Link Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer ise 2010 yılından bu yana kendi ofisiyle Türkiye’de faaliyetlerini yürüten TP-Link’in doğrudan satış yapmadığını, ürünlerin dağıtımını dağıtıcılar ve bayileri aracılığıyla yaptıklarını söyledi. Gelişen iş hacmi ve çeşitlenen ürünler sonucunda dağıtıcılık yapılarını yenileme kararı aldıklarını aktaran Dinçer sözlerine şöyle devam etti:
“Penta, teknoloji sektöründe sürekli büyüyen, önemli bir tedarikçi. Bu işbirliğimizin sektörümüze de yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:980

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN