Bilişim Dünyası 15 MAYIS 2017 / 11:08

Perakende sektöründe takip esas

Sensormatic tarafından bir süre önce perakendecilerin hizmetine sunulan, Synergy Elektronik Ürün Takip Platformu ailesinin yeni üyesi Synergy Acrylic 2.5, estetik görüntüsü ve entegre çözümleriyle öne çıkıyor. Söz konusu platform, klasik alarm antenlerine göre çok daha ince ve şık bir tasarıma sahip. Yeni platform, 2,5 metrelik algılama mesafesi ile mağaza girişlerinin daha geniş kullanılmasına olanak tanıyor. Daha uzun tasarlanan Synergy Acrylic, şapka ve gözlüklerin takılarak çıkılması ile yaşanan kayıpları en aza indiriyor. 
Synergy Elektronik Ürün Takip Platformu, kompakt yapısı ile; kişi sayma, metal folyo ve jammer algılama fonksiyonlarını tek platformda buluşturuyor. Olası bir arıza durumunda da uzaktan bağlanılarak servis hizmeti verilmesine olanak tanıyarak işletme maliyetlerini azaltıp, verimliliği artırıyor. Synergy Platformu içeri giren ve dışarı çıkan etiketler, metal folyo ya da jammer kullanımı gibi durumlarda her olay için farklı bir renk ve ses ile sinyal verebiliyor. Böylece mağazada personel ile özel iletişim dili kurulurken, operasyonel verimlilik de sağlanıyor.  

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN