Bilişim Dünyası 18 ARALIK 2009 / 15:54

Perakende yazılımına yeni bakış

BİR IBM şirketi olan ve perakende sektöründe 15 yıldır anahtar teslimi çözümler sunan POS A.Ş., büyürken yatırımını korumak isteyen perakendeciler için geliştirdiği 3. nesil satış noktası uygulaması GeniusOpen yazılımını sektöre tanıttı. IBM İnovasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan POS A.Ş. Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gürol Çolak; Türkiye genelinde gıda perakendecileri, büyük market zincirleri ve tekstil sektörünün önde gelen şirketleri tarafından kullanılan GeniusOpen yazılımının sağladığı faydaları anlattı.
GeniusOpen yazılımını kullanan Adese Bilişim Teknolojileri Müdür Yardımcısı Mevlüt Altuntaş ve Unitim Holding Bilgi Teknolojileri Müdürü Serap Böke ise başarı hikayelerini katılımcılarla paylaştı. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan POS A.Ş. Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gürol Çolak, “Değişen dünya eğilimleri ve tüketici davranışları karşısında işletmelerin en doğru adımı atarak rekabette öncü olmasını sağlayan GeniusOpen; ERP, Karar Destek ve CRM sistemleri için kaliteli ve detaylı bilgi veriyor. Kasalardan girişi yapılan satış bilgilerini merkeze anında ulaştıran sistem, merkezi ve bölgesel raporlama olanağı da sunuyor. GeniusOpen yazılımının en önemli özelliklerinden biri ise her büyüklükte işletmeye uygun tasarlanmış olması. GeniusOpen’ın, perakende sektörünün iş süreçlerinde gerçek anlamda fayda yaratacağına inanıyoruz” dedi.
GeniousOpen, teknolojinin sağladığı avantajlarla perakende uygulamalarını birleştirerek, perakendecinin esnek ve hızlı kararlar vermesine olanak sağlıyor. Merkezi yönetim yeteneğiyle, işletme sahiplerine tüm noktalarını izleme, nokta bazında hızlı ve doğru kararlar alma, uygulama ve yönetme ayrıcalığı sunuyor.
ETİKETLER : Sayı:750

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics