Bilişim Dünyası 01 OCAK 2012 / 16:14

Perakende zincirine Apple mağazası

Saturn Taksim’de şık ve konforlu bir alışveriş ortamı olarak hizmete giren yeni Apple mağazası teknoloji tutkunlarını Apple ürünleri ile buluşturacak. Dünyanın en fazla satılan tableti iPad 2, taşınabilir bilgisayarda ödüllü MacBook Air ve MacBook Pro’nun yanı sıra masaüstlerinin marifetli ve şık bilgisayarı iMac gibi sayısız Apple ürünü, hizmete giren Saturn Taksim Apple mağazasında tüketiciye sunulmaya başladı. Kullanıcının her türlü ihtiyacına uygun çok zengin bir aksesuar koleksiyonunun da yer aldığı Apple mağazasında ziyaretçiler en son Apple modellerini yerinde deneme fırsatı bulabilecek. Apple’ın Türkiye’deki yetkili dağıtıcısı olan Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık,  Apple’ın zincir teknoloji marketlerine yaptığı yatırımların bir yenisini daha Saturn Taksim’de gerçekleştirdiğini belirterek şöyle konuştu:
“Bu Apple’ın Türkiye’de artarak devam eden ilgisinin bir göstergesi. Türkiye’de, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, G.Antep illerinde yatırımcılarla açılan mağazalara, zincir perakende mağazaları içerisinde açılan Apple mağazalarının eklenmesi ile en üst düzeyde Apple müşteri deneyiminin daha fazla kişiye yaşatılması amaçlanıyor.”
ETİKETLER : Sayı:852
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN