Bilişim Dünyası 01 OCAK 2012 / 16:25

Perakendede ‘en iyiler’ seçildi

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu; Teknoloji Oscarları ile perakende sektöründe 9 farklı kategoride en iyileri belirledi. Toplam 9 kategoride değerlendirmenin yapıldığı ödüllerde, kazananlara Oscar Ödülleri; HP Genel Müdürü Serdar Urçar, HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu Ülke Müdürü Filiz Akdede ve HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu Perakende Sektörü Bölüm Müdürü Berrin Özselçuk tarafından verildi.
HP Baskı ve Görüntüleme Grubu Ülke Müdürü Filiz Akdede, başarılı bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, teknoloji pazarında perakende ve mağazalaşmanın çok önemli noktalara geldiğini vurguladı.
Ödüller kapsamında Teknosa; Türkiye Tüketici Pazarı Yılın Perakendecisi ‘En Yüksek Inkjet Cirosu’ Ödülü’ne ve ‘Sarf Reyonları Geliştirme Projesi’yle ‘Yılın Sarf Projesi’ kategorisindeki ödüle layık görüldü. ‘Türkiye KOBİ Pazarı Yılın Perakendecisi En Yüksek Laserjet Cirosu’ Oscar’ı ise Vatan Bilgisayar’a verildi. ‘Sarfta Yılın İş Ortağı’ Oscar’ı Altınok ve Kadıoğlu Büro Malzemeleri’nin olurken, ‘Yılın En Çok Gelişen Perakendecisi’ Oscar’ına Electroworld layık görüldü. Bimeks ‘Yılın Kartuşta En Çok Gelişen Perakendecisi’ ödülünü alırken, ‘Teknolojide Yılın e-Ticaret Sitesi’ ödülü hepsiburada.com’un oldu. ‘Yılın En Yüksek Yazıcı Bulunurluğu ve Üst Segment Ürün Sunumu’ kategorisinde MediaMarkt, ‘Yılın Donanım Projesi’ ise ‘Yazıcı Geri Dönüşüm Projesi’ ile Metro Cash&Carry Oscar aldı.
ETİKETLER : Sayı:852

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics