Bilişim Dünyası 12 ŞUBAT 2018 / 10:03

Planlar çeşitlilik taşıyor

Vitel ile işbirliği yapan Ruijie Networks, Türkiye’de Ar-Ge merkezi ve üretim tesisini de orta vadeli gündeminde bulunduruyor.

Ruijie Networks ile Vitel’in işbirliği, düzenlenen bir toplantı ile tanıtıldı. Türkiye’nin bölgede tüm markalar için olduğu gibi Ruijie Networks için de önemli olduğunu belirten Vitel Genel Müdürü Deniz Eşiyok, katma değerli bir distribütör olarak sahip oldukları kanal stratejisini artık Ruijie Networks için de sunacaklarını vurguladı. Deniz Eşiyok, “Ruijie Networks, Avrupa ülkelerinde güçlenmek için Türkiye pazarında Vitel ile hareket edecek” derken, Ruijie Networks’ün 2019 yılında Almanya’da hayata geçirmeyi planladığı ofisi öncesinde bölgede güç kazanmak için Vitel ile ilerleyeceğini vurguladı. “Türkiye pazarı, Ruijie Networks’ün öncelikli ve yatırım yapmaya önem verdiği 5 pazardan biri” bilgisini veren Deniz Eşiyok, Vitel olarak stratejilerini ise şöyle anlattı:

“Katma değerli bir distribütör olarak 25 yıldır bu sektörde faaliyet gösteriyoruz ve network projelerinde uzmanlığa sahibiz. Bu yönüyle Ruijie Networks de bizim bu yetkinliğimize ve stratejimize çok uygun. Bu işbirliği, uçtan uca yüksek kalite, yüksek performans ve maliyet bazında sahip olma avantajı sunuyor. Ruijie Networks’ün Türkiye için önemli planları var. Burayı bir merkez olarak konumlandırmak istiyor, sadece satış odaklı değil, Ar-Ge merkezi ve üretim tesisini de gündemlerinde bulunduruyorlar. Bu yönüyle işbirliği, Vitel’in iş ortakları için de önemli bir fırsat anlamına geliyor. Orta vadede Ruijie Networks, Türkiye’de bir üretim hattını hayata geçirebilir, Çin’deki 5 Ar-Ge merkezine bir yenisini Türkiye’de katabilir.”

Vitel, iş ortaklarını Ruijie Networks çözümleri konusunda bilgilendirirken, Ruijie Networks için bir deneyim merkezi de oluşturuyor. Bu merkezde iş ortakları ve hatta son kullanıcılar, yani müşteriler uygulamaları test etme imkanına sahip olacak, Ruijie Networks sistemlerinin konfigürasyonları konusunda bilgiler elde edebilecekler. “Ruijie Networks tarafından verilen ‘eğitmen eğitimi’ programını tamamlayan ekibimiz, iş ortaklarımızı bu çözüm ailesi ile ilgili olarak deneyim merkezinde veya müşteri tarafında bilgilendirecek” detayını paylaşan Deniz Eşiyok, bu ekibi süreç içinde kademe kademe genişletmeyi hedeflediklerini de vurguladı.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics