Bilişim Dünyası 03 AĞUSTOS 2016 / 11:42

Platin Bilişim'in yeni iş ortağı Resilient Systems

Türkiye’nin önde gelen şirketlerine "Veri Koruma”, “Arşivleme”, “İş Sürekliliği”, “IT Altyapı Yönetimi” ve “Güvenlik” konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, küresel iş ortaklarının arasına Resilinet Systems’i ekledi. 
IBM Security Bölümü’nün bir parçası olan Resilient IRP (Incident Response Platform-Olay Müdahale Platformu), tek bir hub halinde güvenlik teknolojilerine entegre, kolay iş akışı özelleştirme ve süreç otomasyonu sağıyor. Resilient Systems’in önceliklerini 'işletmelerin siber atak ya da benzer krizlerde yanında olmak ve onlara yardımcı olmak' sözleri ile tanımlayan Platin Bilişim Teknoloji Direktörü Can Topay, “20’nin üzerindeki ülkede faaliyet gösteren Resilient, 30’u Fortune 500’de olmak üzere 100’den fazla küresel müşteriye de sahip” bilgisini verdi. Can Topay, “Resilient ürünleriyle kurumların güvenlik sorunları karşısında tepki verme süreleri yüzde 10 oranında da azalıyor" yorumunu paylaştı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN