Bilişim Dünyası 20 AĞUSTOS 2016 / 14:51

PMI Summit için geri sayım

PMI Türkiye, geleneksel olarak her yıl "PM SUMMIT" başlığında geniş katılımlı Proje Yönetimi Zirvesi düzenliyor. Bu yıl 14-15 Ekim 2016 tarihlerinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan  zirvenin teması "Dijital Dünyada Projeler” (Projects in Digital World). Bu zirve teması ile sürekli gelişen teknolojileri, günlük ve iş yaşamındaki alışkanlıkların tamamen dijital ortamlara taşındığı, yeni nesil çalışma şekillerinin etkilerini ve başarılı proje örneklerini katılımcılarla paylaşmak ise temel hedef. 
PM Summit 2016 İstanbul’da savunma, sanayi, uzay, bilişim ve teknoloji, inşaat, enerji, finans ve sanat sektörlerinden alanında uzman konuşmacı katılımcıların konu ile ilgili tecrübelerini paylaşacağı, hem akademik hem iş dünyasına dönük konuşma, panel, çalıştay ve atölye çalışmalarının  yer alacağı programlar olacak. Zirve ile ilgili detaylı bilgiler
www.pmi.org.tr/summit/istanbul/ adresinde yer alırken, zirvenin temasına uygun hazırlanan ankete katılmak ve çekilişle davetiye kazanmak içinse adres www.pmi.org.tr/yeni-dunyanin-profesyonelleri-icin-cagri-pm-summit-dijital-dunyada-projeler/. Bilet satın alma, sponsorluk ve konuşmacı talepleri için de merve.tan@pmi.org.tr adresinden bağlantıya geçmek mümkün.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN