Bilişim Dünyası 28 HAZİRAN 2010 / 08:46

Procat iş ortakları biraraya geldi

Çağrı merkezleri için komple çözümler sunan Procat, stratejik iş ortağı Interactive Intelligence-ININ ile birlikte Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlediği bir etkinlikte yeni ürün ve çözümleri hakkında bilgi verdi. Etkinlikte iletişim merkezi otomasyonu, kurumsal IP telefonu için tümleşik iş iletişim çözümleri ve iş süreci otomasyonu konularında Interactive Intelligence bünyesindeki yeni gelişmeler, ürünlerin teknolojik yol haritası ve yeni iş modelleri de katılımcılara aktarıldı. İş Süreci Otomasyonu– IPA ve Müşteri Etkileşim Merkezi, ses analizi özellikleri ve mevcutta var olan iş gücü yönetimi de  etkinliğin diğer gündem maddeleri arasında yer aldı.
“Procat Info Day”in açılış konuşmasını yapan Procat CEO’su Tarkan Ersubaşı, çağrı merkezi sektöründe verimliliğin tüm dünyada geçerli bir performans kriteri olduğuna dikkat çekti. Procat olarak en önemli çözüm ve hizmet yaratma kaynaklarının iş ortakları olduğunu belirten Ersubaşı sözlerini şöyle sürdürdü: “Procat çağrı merkezleri için, tasarım, planlama, yönetim, gelişim, altyapı, ileri teknoloji, sistem bütünleştirme, telekomünikasyon ürün ve hizmetleri kapsamında danışmanlık yapıyor. Hizmetlerimizi iş ortaklarımız tarafından bize söylenen ihtiyaçlar üzerine inşa ediyoruz. Yetkinliğimiz çerçevesinde ürün ve sektörleri hedef alarak, özel servisler üretmeyi ve bu servisleri kullanım bazlı olarak piyasaya sunmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Yönetilen hizmetler öne çıkacak
Çağrı merkezi sektöründe önümüzdeki süreçte hizmetlerin kurumların ihtiyaçlarına göre ağılıklı olarak “Yönetilen Hizmetler” (Managed Service) çerçevesi altında “Kullandığın Kadar Öde” yöntemi ile oluşturulacağını belirten Ersubaşı, “
Ürünler ve hizmetler satın alma yerine yurtdışında  “On demand” olarak tanımlanan kiralama modeli ile tasarlanıp piyasaya sunulacak” dedi. ININ EMEA Bölgesi Satış Direktörü David Paulding ise Türkiye’nin kendileri için stratejik bir pazar olduğunu belirterek “İş ortağımız Procat, bölgede önemli bir oyuncu. Müşteri odaklı iş anlayışı ile projelerde katma değer üretmeye odaklanan Procat ile Türkiye’de fark yaratan başarılı projelere imza atmaya devam edeceğiz. Son teknolojik gelişmeleri bünyesinde barındıran yenilikçi çözümlerimiz ile teknolojiyi avantaja çevirmekten son derece mutluyuz. İnovasyon yeteneğimiz sayesinde Procat ile birlikte özel servisler üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
ETİKETLER : sayı:777

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics