Bilişim Dünyası 21 KASIM 2010 / 18:00

Profesyonellere özel performans merkezi faaliyette

HP, Avnet Technology Solutions ile yaptığı işbirliği kapsamında HP-Avnet İş İstasyonları Performans Merkezi’ni 10 Kasım tarihinde hizmete açtı.
Avnet Technology Solutions Genel Merkez’i içerisinde yer alan HP-Avnet İş İstasyonları Performans Merkezi’nin açılışı HP Ortadoğu Akdeniz ve Afrika İş İstasyonu ve İnce İstemciler İş Geliştirme Müdürü Nikolaos Samiotis, HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık ve Avnet HP Kurumsal Çözümler Bölüm Müdürü Yıldız Altun Parlak ile gerçekleşti.
HP açısından Türkiye’de bir ilk olarak nitelendirilen bu merkezde müşteriler bir bilgisayardan çok daha fazlasını sunan HP işistasyonları üzerinde geliştirdikleri ürünleri test edip, deneme fırsatı bulabilecekler.
Mimarlık, görsel sanatlar, tasarım, mühendislik ve üretim alanlarında proje, uygulama ya da ürün geliştiren müşteriler ücretsiz olarak bu merkezden faydalanabilecek. HP ve Avnet Technology Solutions, bu merkezde yüksek teknoloji ile çalışmak ve ürünlerini istedikleri yazılımla test etmeyi isteyen müşterileri hedefliyor.
İşistasyonuna ihtiyaç duyan mimarlar, tasarımcılar, grafikerler ve mühendisler bu çözüm odasında kendi yazılımlarını yükleyip projelerini tamamlama fırsatı bulabilecek.
ETİKETLER : Sayı:796

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics