Bilişim Dünyası 30 MART 2015 / 09:21

Proje yönetiminde profesyonel buluşma

İstanbul Proje Yönetim Derneği’nin (İPYD) her yıl düzenlediği Türkiye’nin ilk uluslararası proje yönetimi kongresi Dinamikler 2015 16. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi, 16-17 Nisan tarihlerinde İstanbul Kozyatağı Hilton Otel’de gerçekleştirilecek. 16 yıldır düzenlenen, geniş bir katılımcı kitlesine hitap eden kongrenin amacı, proje yönetiminde dünya çapında kabul görmüş metodoloji, teknik ve standartları benimseyerek, etik kurallar çerçevesinde profesyonellik ve kaliteyi temel alarak mesleki gelişim sağlamaya katkıda bulunmak, bu standartlar çerçevesinde profesyonelleri bir araya getirmek.

Kongrede ele alınan konular, “Dinamikler” proje ekibinde çalışan İPYD’nin gönüllü üyeleri tarafından belirlenerek, katılımcıların ilgi duyacağı, mesleki, teknik, sosyal ve kişisel beceri alanlarında gelişmelerini tetikleyecek şekilde hazırlanıyor.

İki tane çalıştay olacak

Bu yıl 16’ıncı kez düzenlenen “Dinamikler”, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın açılış konuşması ile başlayacak. Paralel oturumlarda gerçekleşecek sunumlarda, Türkiye'nin önde gelen kamu ve özel sektör kuruluşlarından, inşaat, bilişim, finans, telekom sektörü ve medya dünyasından uzman isimler katılımcılarla bir araya gelecek.

Kongre kapsamında 16-17 Nisan günlerindeki sunumlar dışında, tercih eden profesyonellerin katılması için hazırlanan iki çalıştay da var. Çalıştaylar ile hedef; katılımcıların bu konularda kendilerini geliştirmeleri, bilgi edinmeleri için alternatif bir ortam ve meslektaşları ile yapacakları değerlendirmeler için bir fırsat yaratmak. Çalıştay konularından biri Agile Proje Yönetimi alanında “Scrum Workshop with Velocity Game”, diğeri ise “Fikir’den Proje Yönetimi’ne Geçiş” olarak belirlendi. Detaylar ise www.dinamikler.org sitesinde.
ETİKETLER : 1015

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics