Bilişim Dünyası 18 HAZİRAN 2016 / 10:37

Prolink, Aruba ile büyümesini sürdürüyor

Prolink ve “Aruba a Hewlett Packard Enterprise Company” güçlerini birleştirerek büyümeye devam ediyor. Prolink, Türkiye’deki ilk Aruba distribütörü olarak kablosuz ağ çözümlerindeki başarısını Aruba ile yaptığı network çözümlerini de kapsayan yeni distribütörlük anlaşmasıyla daha ileriye taşımayı hedefliyor.
Prolink müşterilerine en güncel ve ileri teknoloji çözümlerini sunmayı ilke edindiğini belirten Prolink Genel Müdürü Ken Bradley, “Yapılan bu anlaşma ile Prolink, güçlü ve yaygın kanal yapısı, alanında uzman satış ve teknik kadrosu ile süregelen başarısını Aruba a Hewlett Packard Enterprise Company network çözümlerini portföyüne ekleyerek büyümesine devam edecek” dedi. Bradley, Prolink ve Aruba a Hewlett Packard Enterprise Company arasındaki başarılı iş ortaklığının bu anlaşma ile bir adım daha ileriye taşındığına değindi. Aruba tarafından geçen hafta gerçekleştirilen EMEA Atmosphere Etkinliğinde alınan EMEA Bölgesi En İyi Distribütör ödülünün bu başarının göstergesi olduğunu söyleyerek “Bizim için büyük bir ödül, çok gururluyuz” dedi.
HPE Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak ise yapılan anlaşmanın önemini vurgulayarak tüm EMEA bölgesinin en iyi distribütörü olarak seçilen bir distribütörle Türkiye’deki işbirliğimizi geliştirerek çalışmaya devam ediyoruz, mutluluğunu yaşıyoruz ve geleceğe güvenle bakıyoruz sözlerini kullandı.
HPE Türkiye Ülke Müdürü Ersin Uyar ise konuşmasında “HPE ile Aruba birleşmesinde bizlere en fazla destek veren ve o geçişin kolay olmasını sağlayan bir firma olarak Prolink’i tanımlarken yaklaşık 500 distribütör arasından birinci olarak alınan EMEA Bölgesi En İyi Distribütör ödülü ile ilgili olarak tüm Prolink ve Aruba a Hewlett Packard Enterprise Company ekibini tebrik etti.
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics