Bilişim Dünyası 26 EKİM 2015 / 08:15

Prolink iş ortakları ile büyüyor

Bilişim sektöründe 18. yılını dolduran Prolink, şirketin güncel durumunu ve hedeflerini kamuoyuna aktarmak üzere yeni ofisinde bir yuvarlak masa toplantısı düzenledi. Basın mensuplarının da katıldığı toplantıya Prolink Genel Müdürü Ken Bradley, Ürün Yönetimi Ekip Lideri Aslı Okutur, İş Birim Yöneticisi Burcu Akpınar, Halkla İlişkiler Yöneticisi Esra Abrak ve İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Yöneticisi Serap Sarpdağ katıldı. Prolink, İstanbul ve Ankara’da yer alan ofislerinde toplam 103 kişilik bir kadroya sahip bulunuyor.
Veri güvenliği, veri iletişim ağları, veri depolama – yedekleme ve açık kaynak yazılımlar üzerine çözümler sunan Prolink, bilişim pazarının gereksinimlerine yönelik ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edip yönetmek ve çözüm oluşturmak adına satış – ürün yönetimi ve teknik kadrodan oluşan iş birimleri modeline geçiş yapıyor.
Çalışmaların çeşitliliği ve Prolink’in büyümesiyle beraber İstanbul’daki yeni ofisine taşınan Prolink, 7 katlı yeni ofisinde eğitim salonu, veri merkezi, çok sayıda toplantı odası, teras ve iş birimlerinin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli mekanlar barındırıyor. Prolink Genel Müdürü Ken Bradley, gelecek dönemde Prolink’in minimum yüzde 20 büyüyeceğini öngördüğünü belirtiyor.
Ken Bradley, Prolink’in en büyük avantajlarından birinin güçlü bir iş ortağı ağına sahip olması olduğunu belirtiyor. Firma, çözümlerini Gigamon ve Pulse Secure’ün katılmasıyla beraber toplam 15 markayla sunuyor. Gigamon trafik görüntüleme çözümleriyle ön plana çıkarken Pulse Secure mobile erişim ve güvenlik çözümleri sunuyor.
Prolink’in  güven, gelişim, pozitif yaklaşım, plan ve denge esasları üzerine kurulu bir şirket olduğunu belirten Ken Bradley,  “Günümüz koşullarında oluşan belirsizlik, ekonomik dalgalanmalar gibi negatif etkileri tutarlı bir biçimde değerlendiren şirketimiz, fırsat ve olanakları dikkatli bir şekilde analiz ediyor, fırsatları oluşturduğu iş modellerinde uyguluyor. Bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız ile gelecek dönemlerde de sahip olduğumuz başarıyı devam ettirmeyi planlıyoruz.” şeklinde bilgi verdi.
ETİKETLER : 1043

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics