Bilişim Dünyası 19 ARALIK 2010 / 18:00

Pronet, Bursa ofisini açtı

Pronet, Türkiye çapında pazarı ve pazardaki payını büyütme stratejisinin bir parçası olarak oluşturduğu bölge ofislerinin dördüncüsünü Bursa’da açtı. Bursa Almira Hotel’de düzenlenen kokteyl ve basın toplantısıyla duyurulan Pronet Bursa ofisi, şirketin Anadolu’da güçlenmesini sağlayacak en önemli atılımlarından biri olarak değerlendiriliyor. Çözüm ortaklığı programı da dahil olmak üzere operasyonlarını merkezden belirli bölge ofislerine kaydıran Pronet, Bursa ofisinin de katılımıyla 2011 yılında yüzde 50 oranında büyüyerek abone sayısını 120 bine çıkaracak. Marmara Bölgesi’ndeki stratejik noktalardan biri olan Bursa, her gün daha da artmakta olan elektronik güvenlik sistemi ihtiyacıyla
Pronet’in bu hedefi için attığı en önemli adımlardan biri. Yeni Bursa ofisi ile gerek Bursa’da gerekse çevre illerde hızlı bir şekilde yaygınlaşmayı hedefleyen Pronet, şu anda Antalya, Ankara, Bursa ve İzmir’de bulunan bölge ofislerine önümüzdeki yıl içinde, Türkiye’nin farklı bölgelerinde açacağı yenilerini eklemeyi planlıyor.
ETİKETLER : Sayı:800

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN